ЕТ СЕТ

До уваги учасників товарно-сировинних ринків!

Повідомляємо Вас про те, що на серверах електронного майданчика Товарної біржі «Українська міжрегіональна спеціалізована» щоденно з 09:00 до 09:20 проводяться регламентні технічні роботи.

Адміністрація ТБ “УМС”


 

Інструкція  допуску до системи електронних торгів – «СЕТ».

  1. Пройти акредитацію (допуск до біржових торгів) на біржі та укласти відповідний договір згідно Правил біржової торгівлі на ТБ “УМС”.
  2. Отримати електронно-цифровий підпис (ЕЦП) на учасника, що безпосередньо буде приймати участь в електронних біржових торгах, та подати  ЗАЯВУ-ПРИЄДНАННЯ до ПРАВИЛ проведення електронних біржових торгів з продажу енергоресурсів на Товарній біржі «Українська міжрегіональна спеціалізована» на електронну адресу obo_kor@uisce.com.ua на підключення до «СЕТ» (заявку завантажити з нашого сайту, заповнити, підписати, поставити печатку, відсканувати) оригінал направити поштою, або другим зручним способом адміністрації Біржі, до заявки прикріпити файли відкритих сертифікатів ЕЦП

Перелік АЦСК,  де можна отримати ЕЦП:

ТОВ «КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ»

АЦСК ІДД ДФС

– АЦСК «MASTERKEY»

  1. Отримати протягом доби від біржі лист з інформацією про підключення до «СЕТ» (на електронну пошту, яка була зазначена в заявці-приєднання).
  2. Скачати за посиланням в листі, що прийде до вас від Біржі, термінал для торгів та інструкцію по роботі з ним.
  3. Проінсталювати за замовчуванням термінал на комп’ютер,  з якого будуть приймати участь в торгах.
  4. Ознайомитися з інструкцією по роботі з терміналом, та по можливості прийняти участь у щоденних імітаційних торгах для акредитованих членів біржі – попередньо залишивши електронну заявку, що розташована нижче.
  5. Запустити термінал по ярличку на робочому столі Oberon Trade, авторизація відбувається по ЕЦП – вказати шлях до файлу ЕЦП та ввести до нього пароль, ввійти в систему, та переконатися, що зв’язок з сервером встановлено (При відсутності зв’язку з сервером не буде запущене вікно торгового терміналу).
  6. Приймати участь в електронних біржових торгах енергоресурсами згідно Правил проведення електронних біржових торгів з продажу нафтопродуктів та деетанпропанбутанізованого конденсату та Правил проведення електронних біржових торгів з продажу енергоресурсів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38 (044) 228-29-14, +38 (066) 950 87 57, +38 (096) 090 35 41.

Для акредитованих учасників (членів біржі) ТБ”УМС” щоденно о 15-00 проводить вебінар по роботі в торговому терміналі. Участь у вебінарі можна прийняти по попередній заявці – яку можна подати через форму розміщену на цій сторінці нижче  . Кількість учасників одного вебінару обмежена. Спеціаліст біржі формує групи на вебінар та повідомляє кожного учасника про дату та час його участі в ньому.

Також нагадуємо, що біржа щоденно об 11-00 проводить тестові (імітаційні) торги  та пропонує взяти участь в них всім бажаючим акредитованим членам біржі без попередньої реєстрації згідно такого порядку:

1.11:00 – 11:15 – продавець подає заявки;
2.11:15 – 11:30 – покупці подають заявки;
3.11:30 – 11:45 – адміністратор біржі допускає заявки до торгів;
4. 11:45 – 13:00 – торги.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами : +38 (066) 950 87 57, +38 (096) 090 35 41.

Сторінка завантаження програмного забезпечення.

Подати заявку

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ підприємства

Опишіть цілі Вашої реєстрації

captcha