Повторний аукціон ВАТ ДБК “Відрадний” 29.12.2017 р.

Товарна біржа «Українська міжрегіональна спеціалізована» код ЄДРПОУ 34532715, місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, 2А оголошує про проведення другого повторного аукціону з продажу майна частинами банкрута Відкритого акціонерного товариства «Домобудівний комбінат «Відрадний» (код ЄДРПОУ 04012158,  м. Київ, вул. Козелецька, 24, 03065).

Перехід до торгівельної процедури

Фотографічні зображення лоту № 218370

Характеристика будинку, господарських будівель та споруд

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності

Журнал внутріншніх обмірів та розрахунків площ приміщень громадського чи виробничого будинку

План за поверхами на будівлю літера Ш

Свідоцтво про право власностіі (дублікат)

Зразок договору купівлі-продажу для нерухомого майна

Лот № 218370  Компресорна, літера Ш та кран балка 3,2 т.

Місцезнаходження: 03065, м. Київ, вул. Козелецька, 24

Рік забудови – дані відсутні. Кількість основних поверхів-2.

Фундамент – бет.бл.; стіни – цегла; перекриття –з/бет; покрівля – битум; підлога – плитка.

Загальна площа, кв.м 960,6
Об’єм ,куб .м 1942
Висота будівлі,  м 9,10
Кількість та призначення приміщень 52 приміщення, детальне призначення та площа приміщень наведено в експлікації технічного паспорту

Примітки: використання за функціональним призначенням, під офіс-склад, офіс-виробниче приміщення, склад-магазин, тощо, можлива реконструкція.

Відомості про земельну ділянку:

Будівлі розташовані на земельній ділянці 5,255 га, кадастровий номер земельної ділянки                                        № 8000000000:69:028:0002. Земельні ділянки під окремі будівлі не виділені.

Перехід права на земельну ділянку: Ділянка не є предметом продажу. Таким чином, при оформлені права власності на нерухоме майно до переможця аукціону право власності на земельну ділянку не переходить. Покупець самостійно вирішує питання виділення земельної ділянки під окремими будівлями для їх обслуговування та оформлення права користування земельною ділянкою згідно чинного законодавства. 

Характеристика кран балки:

Вантажопід’ємність: 3,2 т.

Проліт: 8 дюйм 

Початкова вартість 1 600 000,00 грн. без ПДВ.

Порядок проведення аукціону лот № 218370 

Критерій Опис
1. Номер лоту  № 218370
 2. Час та місце проведення аукціону

(для електронних торгів – веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

 

 https:// umstrade.com.ua

Дата та час проведення аукціону: 29 грудня 2017 року з 11.00 год. до 17.00 год.

Час завершення аукціону вказується в оголошенні про проведення аукціону. Відповідно до інформації, вказаної в оголошенні, аукціон може завершуватись:

1. в чітко визначений час, який є граничним часом проведення аукціону;

2. у визначений час з можливістю його пролонгації. В цьому випадку, якщо учасник торгів вносить цінову пропозицію менш ніж за 5 хвилин до часу закінчення електронних торгів, організатор продовжує строк проведення електронних торгів на 5 хвилин і так доти, поки не буде визначено переможця електронних торгів.

3. Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні Початкова вартість з можливістю зниження на аукціоні

Лот № 218370 – 1 600 000,00 грн.

4. Крок аукціону 1.0% від початкової вартості лоту, що складає

Лот № 218370 – 16 000,00 грн. 

5 Розмір та порядок внесення гарантійного внеску Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає

Лот № 218370 – 160 000,00 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску  за 2 дні до дня проведення аукціону.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача:

Товарна біржа «Українська міжрегіональна спеціалізована»

Банківські реквізити: р/р № 26009210129639 в АТ «ПРОКРЕДИТ БАНК», МФО 320984,код ЄДРПОУ 34532715

6 Можливість надання переможцю податкової накладної Не надається
7 Продавець майна (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку) Найменування:  Відкрите акціонерне товариство «Домобудівний комбінат «Відрадний», Код за ЄДРПОУ 04012158,   в особі ліквідатора Терещука Олександра Володимировича.

Місцезнаходження:  03065, м. Київ вул. Козелецька, 24.

Телефон для зв’язку: (0412) 240035, 0679671261

8 Замовник аукціону Арбітражний керуючий  – ліквідатор Терещук Олександр Володимирович,  свідоцтво Міністерства юстиції України  №1319  від  17.07.2013р.,  вул. Шевченка,35А,  м. Житомир тлф (факс) (0412)240035  e-mail: ovtnil@ukr.net, призначений постановою господарського суду м. Києва  у справі №15/132-Б  від 02.02.2015 року. Телефон для зв’язку:  0679671261
9 Організатор аукціону Товарна біржа «Українська міжрегіональна спеціалізована»

04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, 2А

10 Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах Місце проведення: https:// umstrade.com.ua

Для участі в аукціоні необхідно:

1. Подати заявку на участь в аукціоні.

2. Сплатити реєстраційний внесок у розмірі 250 грн..

3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 10% від початкової вартості.

Кінцевий строк представлення заявок на участь у торгах – 26 грудня 2017 року о 18:00 год.

11 Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення та допуск осіб до участі в електронних торгах 1. Фізична або юридична особа, яка виявила намір придбати лот зобов’язана, якщо цього не було зроблено раніше, отримати статус користувача ЕТС, для чого повинна пройти первинну реєстрацію в ЕТС на веб-сайті.

2. Для реєстрації учасником електронних торгів, користувач ЕТС подає через веб-сайт організатора заяву про участь в електронних торгах, всі поля якої мають бути заповнені.

3. До заяви про участь в електронних торгах користувач ЕТС додає:

3.1. Скан-копії правовстановлюючих документів (для юридичних осіб) або паспорту та облікової картки платника податків (для фізичних осіб). Вичерпний перелік документів наведено в оголошенні про проведення аукціону та на сторінці відповідного лоту.

3.2. Довіреність від фізичної або юридичної особи на право представляти на електронних торгах  інтереси цієї фізичної або юридичної особи (у разі необхідності);

3.3. Скан-копію платіжного документа про сплату реєстраційного та гарантійного внесків.

4.Сплата реєстраційного та гарантійного внесків.

4.1. Розмір реєстраційного внеску 250 грн.

4.2. Розмір гарантійного внеску становить 10 (десять) відсотків від початкової вартості лоту.

4.3. Користувач ЕТС сплачує реєстраційний та гарантійний внесок в будь-якій установі банку.

5. У разі відсутності можливості додання до заяви всіх документів, заявник має право зберегти заяву та в будь-який момент через Особистий кабінет повернутись до її редагування.

6. Заява про участь в електронних торгах та додані до неї документи зберігаються в Особистому кабінеті та заявник має право до її відправлення організатору переглядати заяву та додані до неї документи, редагувати її, долучати, змінювати або видаляти додані документи або видалити заяву про участь в електронних торгах.

7. Одна особа має право брати участь в електронних торгів щодо необмеженої кількості лотів. Реєстрація учасника здійснюється по кожному лоту окремо.

8. Після заповнення заяви та долучення до неї скан-копій усіх документів, заявник, натискаючи в Особистому кабінеті навпроти відповідного лоту на кнопку “Подати заявку на аукціон”, підтверджує вірність поданої заяви та повноту доданих документів. Після цього, до моменту завершення розгляду організатором заяви, заявник має право лише переглядати подані документи.

9. Підтвердження про те, що організатор отримав заяву, надсилається заявнику у вигляді повідомлення в Особистий кабінет.

10. Заява про участь в електронних торгах може бути подана виключно в строк передбачений в оголошенні про проведення аукціону. Після завершення зазначено строку заяви організатором не приймаються.

11. У разі необхідності, організатор має право вимагати від заявника надання заяви про участь в електронних торгах та доданих до неї документи в документальному вигляді.

12. Заява про участь в електронних торгах та документи, які до неї додаються повинні бути завірені підписом фізичної особи або керівника юридичної особи (уповноваженої ним особи) і печаткою цієї юридичної особи (за наявності).

13.Користувач ЕТС може в порядку, визначеному Цивільним кодексом України, уповноважити будь-яку фізичну чи юридичну особу приймати участь у електронних торгах від його імені. В такому випадку представник фізичної або юридичної особи вчиняє в ЕТС всі дії (реєстрація користувача ЕТС, учасника торгів, сплата реєстраційного та гарантійного внесків тощо) від імені особи, яку він представляє. Одна особа не може бути представником різних учасників торгів по одному лоту.

14. Організатор забезпечує ретельну перевірку заяви про участь в електронних торгах та документів, які додані до неї на їх відповідність вимогам.

15. Організатор зобов’язаний розглянути заяву про участь в електронних торгах не пізніше наступного робочого дня після її отримання організатором, але не пізніше закінчення строку на подання заяв про участь в електронних торгах.

16. У разі відповідності заяви та доданих до неї документів вимогам організатор повідомляє про це заявника та, у після надходження гарантійного та реєстраційного внеску на банківський рахунок організатора, допускає заявника до електронних торгів.

17. Організатор відмовляє в допуску заявника до електронних торгів з наступних підстав:

17.1. заява про участь в електронних торгах та/або додані до неї документи не відповідають вимогам, встановленим законодавством, Правилами та оголошенням про проведення аукціону;

17.2. неподання або подання не всіх документів, згідно з переліку наведеного в оголошенні про проведення аукціону або подання недостовірних відомостей в цих документах;

17.3. на час завершення час прийому заяв про участь в електронних торгах не підтверджено зарахування гарантійного та реєстраційного внесків на банківський рахунок організатора.

18. Про результати розгляду заяви про участь в електронних торгах організатор повідомляє заявника в Особистий кабінет або на адресу електронної пошти, зазначену в заяві про участь в електронних торгах.

19. В повідомленні про допуск заявника до електронних торгів обов’язково вказується, на який лот була подана заявка.

20. В повідомленні про відмову в допуску до електронних торгів організатор обов’язково вказує підстави та мотиви відмови. Такий учасник після усунення виявлених недоліків має право до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв на участь в електронних торгах повторно подати заяву в порядку, передбаченому Правилами.

21. Відмова в реєстрації учасника торгів з інших підстав не допускається. Відмова в реєстрації учасника торгів може бути оскаржена до суду. Заяви, скарги, зауваження юридичних та фізичних осіб щодо організації та проведення аукціону, у тому числі з приводу відмови в реєстрації учасника аукціону, для негайного реагування подаються також Замовнику аукціону засобами зв’язку, за адресами зазначеними в п.8 цього порядку. У разі відкликання заяви про участь в електронних торгах, організатор повертає такому учаснику гарантійний внесок.

22. Зареєстрований учасник торгів може відкликати свою заяву про участь в електронних торгах не пізніше часу завершення прийому заяв про участь в електронних торгах. У разі відкликання заяви про участь в електронних торгах, організатор повертає такому учаснику гарантійний внесок.

23. Відомості про учасників торгів не підлягають розголошенню, доки не визначено переможця торгів.

12 Проведення електронних торгів 1. Електронні торги проводяться окремо за кожним лотом на веб-сайті організатора за наявності не менше двох учасників торгів.

2. Строк проведення електронних торгів.

2.1. Строк проведення електронних торгів – проміжок часу, протягом якого зареєстровані учасники торгів можуть  подавати цінові пропозиції.

2.2. Інформація про строк проведення електронних торгів (час початку та завершення електронних торгів) оприлюднюється в оголошенні про проведення аукціону на веб-сайтах Міністерства юстиції України, Вищого господарського суду України, а також на веб-сайті організатора на сторінці відповідного лоту.

2.3. В будь-якому випадку електронні торги не може бути розпочато раніше ніж через 15 робочих днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про проведення аукціону на веб-сайтах Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України.

3. За 10 хвилин до початку електронних торгів організатор надсилає учасникам торгів в Особистий кабінет або на адресу електронної пошти учасників торгів повідомлення про початок електронних торгів. Вказане повідомлення також містить повну адресу сторінки веб-сайту, на якій проходять електронні торги.

4. Внесення учасниками торгів цінових пропозицій.

4.1. Учасники електронних торгів подають цінові пропозиції починаючи з початкової ціни продажу лоту збільшеної на крок торгів (аукціону). Кожна наступна цінова пропозиція учасника торгів повинна перевищувати попередню на крок торгів (аукціону). Учасник торгів не має права вносити нову цінову пропозицію, якщо попередня цінова пропозиція була внесена цим же учасником.

4.2. Крок торгів (аукціону) обов’язково вказується в оголошенні про проведення аукціону.

4.3. Учасник вносить цінову пропозицію щодо вартості лоту на сторінці проведення електронних торгів шляхом натискання кнопки “Зробити ставку”. З метою уникнення внесення учасником торгів помилкової цінової пропозиції або випадкового натискання кнопки “Зробити ставку”, учаснику торгів пропонується у вспливаючому вікні підтвердити свою цінову пропозицію, натиснувши кнопку “Підтвердити ставку”. Без натискання кнопок “Підтвердити ставку” та “Зробити ставку”, учасник торгів вважається таким, що не вніс цінової пропозиції.

4.4. Учасники торів мають право неодноразово подавати свої цінові пропозиції. При цьому, організатор забезпечує рівноцінну можливість усім учасникам торгів для надання цінових пропозицій під час проведення електронних торгів.

4.5. Учасники торгів подають свої цінові пропозиції під індивідуальним кодом учасника.

4.6. Цінова пропозиція учасника торгів вважається внесеною в час натискання учасником кнопки “Зробити ставку”.

4.7. Учасникам торгів слід мати на увазі:

– якщо кнопку “Підтвердити ставку” натиснуто до завершення електронних торгів, а кнопку “Зробити ставку” після завершення, то цінова пропозиція учасника торгів вважається такою, що не внесена.

– якщо учасник торгів натиснув кнопку “Підтвердити ставку” та до натискання кнопки “Зробити ставку” інший учасник торгів вніс та підтвердив цю ж цінову пропозицію, то першому учаснику буде відмовлено в прийнятті його цінової пропозиції.

5.ЕТС надсилає учаснику торгів в Особистий кабінет повідомлення про його цінову пропозицію, яке повинно містити запропоновану учасником торгів ціну, час отримання ЕТС цінової пропозиції, а також час розміщення цінової пропозиції учасника торгів на сторінці веб-сайту або повідомлення про відмову в прийнятті цінової пропозиції із зазначенням причин такої відмови.

6. Переможцем електронних торгів визначається учасник торгів, який на час завершення електронних торгів запропонував  найвищу ціну за лот.

7. У разі виникнення спору відносно часу внесення учасником торгів цінової пропозиції, беруться до уваги показники часу, які містить веб-сайті організатора.

13 Порядок пониження початкової вартості Під час проведення аукціону з можливістю зниження початкової вартості ЕТС через рівні інтервали часу автоматично понижує початкову вартість лоту на крок аукціону доки не виявиться бажаючий укласти договір.

Якщо після зниження початкової вартості виявиться бажаючий укласти договір, аукціон проводиться у загальному порядку.

14 Оформлення результатів електронних торгів 1. Негайно після оголошення переможця торгів (аукціону) організатор формує протокол про проведення аукціону.

2. У протоколі зазначається інформація про:

2.1. Номер лоту;

2.2.Назва та опис лоту;

2.3.Умови та порядок проведення електронних торгів;

2.4.Учасники електронних торгів;

2.5.Початкова вартість;

2.6.Хід проведення електронних торгів, переможця торгів та його цінову пропозицію;

2.7.Адреса сторінки веб-сайту, на якій розміщено відомості про проведення аукціону;

2.8.Реквізити переможця торгів;

2.9.Сума коштів, сплачена переможцем торгів та кошти, які підлягають сплаті;

2.10.        Банківські реквізити, на які мають бути перераховані кошти за придбане майно.

3. Організатор відразу після закінчення електронних торгів надсилає протокол в електронній формі переможцю торгів на адресу електронної пошти учасника торгів, а також на адресу електронної пошти замовника, а оригінал протоколу організатор не пізніше наступного робочого дня надається чи надсилається поштовим направленням. До протоколу додається проект договору купівлі-продажу майна (лоту).

4. Надісланий організатором переможцю торгів протокол про проведення аукціону є пропозицією вчиненою від імені замовника щодо укладення договору купівлі-продажу майна на умовах, визначених в протоколі та проекті договору купівлі-продажу.

5. Переможець торгів протягом 5 (п’яти) днів з дня наступного після  закінчення електронних торгів та отримання протоколу в електронному вигляді зобов’язаний:

– перерахувати кошти за придбане майно на банківський рахунок вказаний в протоколі;

– підписати договір купівлі-продажу майна (лоту) з замовником.

6. Учасники торгів, які не визнані переможцями мають право вимагати надання їм копій протоколу, засвідчених організатором. Така копія надається організатором у день звернення.

7. У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п’яти днів з дня отримання проекту цього договору, замовник та/або організатор має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна  порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів.

В даному випадку, замовник зобов’язаний негайно повідомити організатора про пропозицію щодо укладання договору купівлі-продажу майна з іншим учасником торгів.

8. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

9. Повернення сплачених гарантійних внесків учасникам торгів, що не перемогли в електронних торгах, здійснюється організатором протягом 3(трьох) банківських днів з дня закінчення електронних торгів. У випадку зазначення в заяві про участь в електронних торгах не повної інформації про банківські реквізити, організатор не несе відповідальності за порушення строку повернення гарантійного внеску.

10. Гарантійний внесок не повертається учаснику торгів, якщо жоден з учасників торгів не запропонував ціну вище за початкову (крім випадку виявлення недоліків майна, не зазначених в оголошенні про проведення аукціону) та у разі відмови переможця торгів від укладення договору купівлі-продажу придбаного майна та/або не здійснення оплати за майно, придбаного на електронних торгах протягом строку, визначеного Правилами (крім випадку, якщо невиконання цього обов’язку сталось не з вини переможця торгів).

11. Організатор зобов’язаний повідомити про запропоновану переможцем ціну або про закінчення аукціону без визначення переможця для розміщення цих відомостей на веб-сайт

Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України.

15 Порядок визнання аукціону таким, що не відбувся Аукціон визнається таким, що не відбувся, у разі:

1. відсутності учасників торгів або наявності лише одного учасника;

2. коли жоден з учасників торгів не запропонував ціну вище за початкову;

3. несплати переможцем торгів в установлений строк належної суми за придбане майно.

Рішення про визнання аукціону таким, що не відбувся, приймається організатором у триденний строк після виникнення підстави для такого визнання.

У рішенні про визнання аукціону таким, що не відбувся зазначається інформація про:

1. Номер лоту;

2. Назву та опис лоту;

3. Умови проведення електронних торгів;

4. Підставу для визнання аукціону таким, що не відбувся.

16 Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку) Товарна біржа «Українська міжрегіональна спеціалізована»

04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, 2А

Телефон для зв’язку:  (044) 337-23-62

17 Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону Телефон для зв’язку: (044) 337 23 62

е-mail: torgi@uisce.com.ua

18 Відомості про повторний аукціон Аукціон другий повторний. Повідомлення про результати проведення попереднього аукціону розміщене

01.11.2016 № 36893 на веб-сайті Вищого господарського суду України

http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/158/?d=36893&v=42a8222f63&t=8 та 01.11.2016 № 36893 на веб-сайті Міністерства юстиції України

https://minjust.gov.ua/46406/?d=36893&v=42a8222f63&t=8

19 Відомості по провадження у справі про банкрутство Номер справи  №15/132 –Б знаходиться   в провадженні господарського суду м. Києва

 

Зразок договору купівлі-продажу для нерухомого майна

Свідоцтво про право власностіі (дублікат)

План за поверхами на будівлю літера Ш

Журнал внутріншніх обмірів та розрахунків площ приміщень громадського чи виробничого будинку

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності

Характеристика будинку, господарських будівель та споруд

Фотографічні зображення лоту № 218370

Перехід до торгівельної процедури