Електронні аукціони з продажу необробленої деревини

Товарна біржа «Українська міжрегіональна спеціалізована» проводить  електронні аукціони з продажу необробленої деревини лісогосподарських підприємств, управлінь лісового та мисливського господарства на порталі аукціонних торгів ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” в автоматизованій системі “APS Tender”.

Для участі у аукціоні Вам необхідно зареєструватися в електронній торговій системі https://liac-sales.aps-tender.com, укласти договір та акредитуватися з ТБ «УМС», відповідно до Регламенту з організації та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини на Товарній біржі «Українська міжрегіональна спеціалізована» та подати заявку про участь в аукціоні.

Прийом заяв біржею про участь у аукціоні починається з дня публікації офіційного повідомлення про проведення торгів і припиняється за день до його проведення.

Гарантійний внесок (без ПДВ) в розмірі 5 % від початкової вартості лотів, які має намір придбати учасник повинен бути перерахований ним до кінцевого терміну прийняття заяв на рахунок Товарної біржі «Українська міжрегіональна спеціалізована».

Реєстраційний внесок в розмірі 200,00 грн. буз ПДВ учасник повинен бути перерахований ним до кінцевого терміну прийняття заяв на рахунок Товарної біржі «Українська міжрегіональна спеціалізована».

Для проходження навчання в електронних аукціонах необхідно ознайомитися з відео інструкціями на сайті https://liac-sales.aps-tender.com в розділі «Довідка».

Графік проведення тестових торгів буде розміщено на сайті ТБ «УМС».

Телефон для довідок: +38(044) 337-23-62