Біопаливо

Товарна біржа “Українська міжрегіональна спеціалізована” організовує та проводить електронні торги з продажу твердого біопалива відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ “Українська міжрегіональна спеціалізована” та Регламенту проведення електронних торгів на ТБ “Українська міжрегіональна спеціалізована”

Суб’єкти господарювання, які бажають приймати участь в аукціонах у якості покупців можуть звернутися до фахівців Товарної біржі “Українська міжрегіональна спеціалізована” за телефонами: (044) 337-23-62, (044) 337-23-64 або за електронною адресою: office@uisce.com.ua

Загальні відомості:

Біопаливо – органічні матеріали, як-от деревина, відходи та спирти, які використовуються для виробництва енергії. Це — поновлюване джерело енергії, на відміну від інших природних ресурсів, таких як нафта, вугілля й ядерне паливо. Офіційне визначення біопалива — будь-яке паливо, яке містить (за об’ємом) не менш ніж 80% матеріалів, отриманих від живих організмів, зібраних у межах десяти років перед виробництвом. Сільськогосподарська продукція, яку вирощують для використання як біопаливо, включає кукурудзу і сою, льон та ріпак, цукрову тростину. Розкладена мікроорганізмами продукція промисловості, сільського господарства, лісового господарства та побутові відходи також можуть використовуватися для отримання біоенергії, наприклад, солома, лісоматеріал, добриво, лушпиння соняшника, стічні води й залишки продуктів харчування. Ці продукти перетворюються на біогаз через анаеробне травлення. Біомаса, яка використовується як паливо, також часто складається з недовикористаної продукції, такої як соломи й відходів тваринництва.

Розвиток біоенергетичного ринку України (презентація)


Електронні біржові торги:

ТБП-1 25 квітня 2017 року

ТБП-2 18 травня 2017 року